MedGames 2022 boli opäť výnimočné

MedGames je súťažno-vzdelávací projekt zameraný na študentov 5. a 6. ročníka všeobecného lekárstva študujúcich v slovenskom a anglickom jazyku a 2. a 3. ročníka ošetrovateľstva. Študentom ponúka overenie, prehĺbenie a nadobudnutie nových vedomostí a praktických zručností pri riešení reálnych situácií, ktoré budú v budúcnosti počas výkonu svojej profesie riešiť. Zároveň je to pre nich možnosť naučiť sa pracovať tímovo, rozmýšľať klinicky a kriticky a pohotovo sa rozhodovať. Toto všetko súťažiaci robili pod dohľadom skúsených pedagógov a klinických odborníkov. 

Súťaž začala v piatok simulovaným hromadným nešťastím, na ktorom asistovali všetky záchranné zložky - záchranári, hasiči aj polícia.V sobotu sa úlohy presunuli na pôdu Univerzitnej nemocnice Martin. Autentické prostredie ambulancii, operačných sál a dokonca aj CO krytu dodali súťaži jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru.

24.10.2022

Web stránka Univerzitnej nemocnice Martin používa súbory cookie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu potrebám používateľa. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.