Mikulášska nádielka na neonatológii

Do nemocničných izieb Neonatologickej a Gynekologicko-pôrodníckej kliniky JLF UK a UNM vniesla radosť a smiech návšteva Mikuláša. Spolu so svojimi pomocníkmi – anjelom a čertom – rozdával najmenším pacientom balíčky.

Predčasne narodené detičky vítali návštevu v mikulášskych čiapočkách a červených papučkách, ktoré im zabezpečili zdravotné sestry a vedenie Neonatologickej kliniky JLF UK a UNM. Pozvanie na stretnutie s Mikulášom prijali aj rodičia hospitalizovaných detí, aby sa spoločne tešili zo sviatočnej atmosféry prichádzajúcich Vianoc. Podujatie zorganizovali pracovníci Neonatologickej kliniky a jeho hlavným cieľom bolo urobiť radosť všetkým, ktorým na najmenších pacientoch v Univerzitnej nemocnici Martin záleží. Za balíčky ďakujeme aj spoločnosti HIPP Czech, s.r.o. a Občianskemu združeniu Malíček.

 

Web stránka Univerzitnej nemocnice Martin používa súbory cookie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu potrebám používateľa. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.