Oznamy

Upozorňujeme verejnosť, že realizujeme predanestéziologické vyšetrenia len tým pacientom, ktorí podstúpia plánované výkony vyžadujúce prítomnosť anestéziológa v našom zdravotníckom zariadení.

Srdečne Vás pozývame na 11. benefičný koncert dňa 8. marca 2018 o 18:30 hod. v Dome odborov Strojár v Martine. Vstupenky je možné zakúpiť online na www.matkaadietaturca.sk/koncerty.php

Na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Martine zo dňa 2.2.2018 a vzhľadom na vzostup hlásenej chorobnosti akútnych respiračných ochorení a chrípke podobných ochorení v okrese Martin za posledné dva týždne prikazujeme s okamžitou platnosťou z

Univerzitná nemocnica v Martine prešla od 1.1.2018 na bezplatný systém parkovania na vyhradených parkovacích miestachpre pacientov a sprevádzajúce osoby.

Web stránka Univerzitnej nemocnice Martin používa súbory cookie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu potrebám používateľa. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.