Oznamy

Z dôvodu zvýšenia komfortu zriadila Univerzitná nemocnica Martin vo svojom areáli verejné WC určené pre pacientov a návštevy. Toalety tzv. kontajnerového typu sú umiestnené v zónach nemocnice, ktorými počas dňa prejde najväčšie množstvo ľudí.

Od soboty 13. februára začína vo Vakcinačom centre Univerzitnej nemocnice Martin očkovanie pedagogických zamestnancov škôl. 

V prvej fáze sa môžu na očkovanie zaregistrovať zamestnanci do veku 55 rokov (vrátane) z týchto skupín:

Prihlasovanie náhradníkov:

Očkovanie proti ochoreniu Covid-19 vo vakcinačnom centre Univerzitnej nemocnice Martin sa vykonáva na adrese: Sklabinská 26, 036 01 Martin. Miesto je viditeľne označené informačnými tabuľami.

Ak by ste zistili nezrovnalosti v otváracích časoch odberných miest, prosíme, zašlite nám ich na adresu info.momag@health.gov.sk

Univerzitná nemocnica v Martine pripravila pre verejnosť samostatné odberové miesto určené na antigénové testovanie na ochorenie COVID-19. Odbery biologického materiálu budú vykonávať študenti JLF UK v Martine.

Vážení pacienti, dovoľujeme si Vás upozorniť na upravený režim Verejnej lekárne Univerzitnej nemocnice Martin.

Vzhľadom na zhoršujúcu sa epidemiologickú situáciu platí v Univerzitnej nemocnici Martin s účinnosťou od 1. októbra až do odvolania zákaz návštev na všetkých lôžkových oddeleniach. Prosíme všetkých pacientov, rodinných príslušníkov a návštevníkov o dodržanie tohto nariadenia.

Všetky aktuálne informácie ohľadne režimu na Gynekologicko-pôrodníckej klinike UNM počas opatrení súvisiacich s vírusovým ochorením Covid-19 nájdete priamo na webovej stránke pracoviska.

Stránky

Web stránka Univerzitnej nemocnice Martin používa súbory cookie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu potrebám používateľa. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.